O NÁS

PROČ U NÁS NAKUPOVAT

Každý produkt, který naleznete na tomto e-shopu, byl pečlivě vybrán a konzultován týmem lektorů z Make-Up Insitute Prague. Institut je prestižní make-up školou, která nabízí profesionální i osobní make-up kurzy. Tým lektorů je tvořen předními českými vizážisty se zkušenostmi s líčením osobní klientely, fotoprodukcí, eventů,...

PROČ U NÁS NAKUPOVAT

Každý produkt, který naleznete na tomto e-shopu, byl pečlivě vybrán a konzultován týmem lektorů z Make-Up Insitute Prague. Institut je prestižní make-up školou, která nabízí profesionální i osobní make-up kurzy. Tým lektorů je tvořen předními českými vizážisty se zkušenostmi s líčením osobní klientely, fotoprodukcí, eventů, fashion show, televizních a filmových produkcí na českém i zahraničním trhu. Díky jejich mnohaletým zkušenostem jsou schopni rozpoznat kvalitní produkt, který splňuje nejnáročnější požadavky a zároveň efektivně splňuje i praktické nároky jako je balení, velikost, doplňování atd.

PRO OSOBNÍ I PROFESIONÁLNÍ MAKE-UP KIT

Selekce produktů, které naleznete na našem webu, je vhodná nejen pro vytvoření osobního make-up kitu. Na své si přijdou hlavně vizážisté, ať už začátečníci nebo pokročilí make-up artisté, kteří hledají renomované světově proslulé make-up produkty do svého vybavení.  Nabízíme i plno variant pro majitele salonů. Neustále hledáme zajímavé produktyy po celém světě a cokoliv zajímavé objevíme se snažíme zprostředkovat českému a slovenskému trhu.

PŘIJĎTE SE PODÍVAT NA PRODUKTY DO NAŠÍ KAMENNÉ PRODEJNY 

Pokud si nejste jisti odstínem nebo si přejete produkt před zakoupením vyzkoušet, zastavte se k nám na prodejnu na pražské Vinohrady  – Korunní 52, Praha 2. Prodejna se nachází v komplexu prestižní školy Make-Up Institute Prague. Otevřeno je denně od 9 do 17hod a často i o víkendech.

CENA

Děláme vše pro to, abychom Vám nabídli nejlepší cenu na trhu. Pro ty, kteří jsou zvyklí prodávat zboží svým klientům, nabízíme náš distibutorský systém, který zaručuje zajímavou provizi. Pro více informací kontaktujte shop@makeupinstitute.cz

Zobrazit

O NÁS V této kategorii není žádné zboží.