PAESE Řasenka Eyes On

5907546505738

Nový produkt

Řasenka s efektem "Foxy eyes" - prodloužené, husté a zvednuté řasy.

Více informací

Skladem > 5ks

572 Kč s DPH

Více informací

Eyes on je řasenka, která poskytuje super trendy efekt "foxy eyes" - prodloužené, zahuštěné a pozvednuté řasy. Zaručuje extra černý finiš, opticky zvedá vnější koutky očí a otevírá pohled, dodává mu koketní charakter.

Řasenka je vybavena ergonomickým kartáčkem ve tvaru kužele, který usnadňuje úpravu řas v koutcích oka bez rozmazání na pokožce. Dlouhé štětinky spolehlivě oddělují řasy, zatímco kratší štětinky dodávají řasám větší objem při každé aplikaci. Patentovaná nylonová vlákna se 3 objemovými zónami a rozčesávací zónou vám umožní shromáždit velké množství produktu v drážkách a přenést jej na řasy, čímž poskytuje okamžitý efekt zahuštění. Lehká, veganská receptura na bázi vosků a rostlinných olejů pokrývá i ty nejmenší řasy a poskytuje dlouhotrvající efekt velkolepého objemu a prodloužení. Superodolné složení s dlouhotrvajícím účinkem, řasenka přilne ke každé řase a vydrží po celý den a zároveň se nedrolí, nelupe a nevytváří žmolky. Navíc je obohacena o olej ze sladkých mandlí, který je bohatý na vitamíny A, B a E a Omega-3 kyseliny, díky nimž řasenka vyživuje a regeneruje řasy a poskytuje jim nejen důraz na každodenní péči, ale také komplexní péči a ochranu.

APLIKACE PRODUKTU: Pro velkolepý efekt "foxy eyes"  naneste několik vrstev produktu na řasy tažením kartáčku směrem k vnějším koutkům očí.

GLUTEN FREE

30 dalších produktů ve stejné kategorii: