RECLAR GALVANICKÝ PEELER SILVER

745114283535

Nový produkt

Unikátní hypoalergenní galvanický peeler 

Více informací

Tento produkt již není na skladě

3 990 Kč s DPH

Více informací

Popis

Ani drahé kosmetické výrobky nepomohou vaší pleti, pokud budete mít ucpané póry. Vyzkoušejte RECLAR galvanický peeler, který přináší lifting a rozjasnění podložené klinickými studiemi.

  •       Unikátní ultrazvukový peeling z Koreji vyčistí pleť do hloubky
  •       Krémy i séra zapracuje hluboko do pokožky a zvýší absorbování živin
  •       Modré světlo hojí pupínky a zároveň předchází jejich vzniku
  •       Červené světlo žehlí vrásky na čele i kolem očí a stahuje póry
  •       Hlavice špachtle je vyrobena z chirurgické oceli
  •       Stačí aplikovat 5 minut denně!

Aplikace denní kosmetiky vám nezabere více než 5 minut denně. Za tuto krátkou dobu jsou odstraněny nečistoty z pórů a živiny jsou absorbovány hluboko do pokožky. To vše díky metodě galvanické ionizace.

Formy terapie

Vodní peeling

Peeling a odstranění mazu i nečistot funguje na principu ultrazvukových vibrací, které pronikají hluboko do pokožky bez jejího podráždění. Odstraní veškeré nečistoty, odumřelé buňky i kožní maz z pórů a vaše pleť začne zase dýchat.

Galvanická ionizace

Při aplikaci galvanického ionizování přímo na kůži pronikají živiny z masky či séra hluboko do pokožky. Mikroproud, který působí na povrch kůže, dokonale rozzáří vaši pleť.

Terapie světlem

Galvanizovaná pokožka je ozařována modrým (470 nm) a červeným (624 nm) světlem. Díky galvanickému ionizování bude vaše unavená pleť brzy zase čistá a vitální.

Modré světlo pomáhá vstřebat kosmetická séra či masky hluboko do pokožky. Špachtle RECLAR odstraňuje akné a klidní záněty, postará se tak o zdravou pleť bez nedokonalostí. Často ji proto kupují i maminky pro své náctileté dcery.

Červené světlo efektivně zabraňuje stárnutí. Podporuje tvorbu kolagenu, vyhlazuje vrásky i drobné linky, které se mohou vyskytovat už od 30. roku života, a zajišťuje pružnost pokožky. Pomůže vám k zářivé, mladé pleti bez vrásek.

Špachtle RECLAR je lehká do ruky a snadno se používá. Můžete ji s sebou vzít i na cesty, kde nemáte prostor chodit do kosmetického salónu.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: